Місцева команада “Вінницькі Вовки” подарували шолом відомому українському письменнику Максу Кідруку. В свою чергу автор пообіцяв найближчим часом завітати на гру та подякувати особисто.

Кідрук захоплюється американським футболом вже не перший рік і є поціновувачем подібних речей.

“Друзі, знайомтеся, у Дружбанчика Вілсона відтепер є приятель – Шолом Шоломич. За крутий підгон дякую спортивному клубу “Вінницькі Вовки” та “ULAF – Українська Ліга Американського Футболу”. Останній взагалі дякую за те, що існуєте. Окреме нагадування друзям із Вінниці: крім того футболу, в який зараз грають на “Євро-2020”, є й інший, як на мене, значно цікавіший, який зокрема можна подивитися у вашому місті вживу. Так що, як матимете нагоду, обов’язково сходіть і подивіться”, — написав письменник на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, це вже другий шолом у його колекції. Перший отримав від рівненської команди “Монархи”.

У команді “Вінницьких Вовків” розповіли, що чоловік цікавиться американським футболом і, зокрема, й їхнім клубом. Тому гравцям також хотілося зробити для письменника щось приємне.

“Знаємо, що Макс Кідрук поціновував американського футболу, тому вирішили зробити йому подарунок. Дізнатись адресу письменника і надіслали шолом поштою. Сподіваємось, що незабаром і він сам завітає на черговий наш матч у Вінниці”, — розповів редакції Vinbazar.com віце-президент спортивного клубу “Вінницькі Вовки” Євген Хомин.

Джерело: vinbazar.com