Вінничанка та вінничанин тренуватимуть дві національні збірні з юнацького флаг-футболу, які змагатимуться на Чемпіонаті Європи.

Про це на своїй фейсбук-сторінці пише вінницька команда з американського футболу “Вінницькі вовки“.

– Минулого тижня у Вінниці пройшли відбіркові тренування юних футболістів до національних збірних U15 та U17. Вперше в історії українського флаг-футболу дві юнацькі збірні братимуть участь в Чемпіонаті Європи, який пройде в Італії (м. Гросетто) у вересні 2021 року.

Відстоювати своє право представляти Україну на міжнародній арені зібралось близько п’ятдесяти спортсменів  із чотирьох клубів: “Hammerers” (Академії американського футболу, Київ), КАФ “Азовські Дельфіни”, ФК “Eagles” (Здолбунів) та “Вінницькі Вовки”.

Також повідомляється, що були обрані головний тренер та головна тренерка юнацьких збірних – збірну U15 тренуватиме гравчиня та наставниця жіночої команди з флаг-футболу “Vinwolves” Катерина Тетерук, а U17 – гравець «Вовків», президент Вінницької обласної федерації американського футболу Євген Хомин.


Як ми писали раніше, Катерина Тетерук прийшла в клуб у 2014, коли тільки створили жіночу команду з флаг-футболу: “Мене покликали на набір і через місяць вже була перша гра з київською командою. Це була перша в історії України гра жіночих команд з флаг-футболу і ми тоді перемогли”.

Євген Хомин долучився до команди ще у 2005 році, коли було створено Федерацію американського футболу України. Тоді було зібрано команду з колишніх гравців дитячої секції з флаг-футболу та кількох колишніх “вовків”. На чемпіонаті вінницькі спортсмени посіли друге місце з шести. Детальніше про історію створення “Вовків” читайте у нашому матеріалі.

Джерело: vezha.ua