Десятого березня у виставковому центрі Києва пройшли Всеукраїнські змагання із черлідингу під назвою «Cheer weekend».
В їх рамках відбулося одразу кілька турнірів, повідомляє Vlasno.info. Загалом було показано більше 60 номерів. Серед них приблизно половина – командні виступи.

Наша команда взяла участь у турнірі «Best team», де були зібрані кращі групи підтримки країни. Вона виступала в номінації «Cheer dance show». Це не дивно, адже вінничанки торік в цій же категорії стали чемпіонками. – Підготовка тривала близько 1,5 місяці. До неї входила абсолютно нова програма, хореографія. Взагалі за такий короткий термін дуже важко підготувати номер. Але завдяки наполегливості наших «вовчиць» ми не просто гарно виступили, але й черговий раз здобули перемогу, – радіє куратор наших черлідерок, віце-президент «Вінницьких вовків» Євген Хомин.

Нагадаємо, в минулому році у Вінниці провели Всеукраїнський чемпіонати серед груп підтримки американського футболу. Це було під час святкування Дня Європи на стадіоні Центрального парку.

– Цього року ми теж запланували провести подібний захід. Але тепер хочемо збільшити кількість учасників, – зауважує Євген Хомин. До речі, прийом охочих потрапити до команди підтримки «Вінницьких вовків» із черлідингу відбудеться у квітні 2019 року.

Джерело: vlasno.info