Вінницькі чирлідерки вкотре відстояли звання кращих в Україні. Старша і молодша команди підтримки “Вінницький вовків” привезли зі змагань у Києві одразу два кубки та золоті медалі за перші місця.

 

Відкритий кубок України з чирлідингу та мажорет-спорту тривав у Києві протягом 30 листопада та 1 грудня. Участь у ньому взяли  юніорська та доросла команди підтримки “Вінницьких вовків”: “Wolves Junior Cheerleaders” (13-15 років) і “Vinnytsia Wolves Cheerleading Team” (16 років і вище).

У своїх вікових групах дівчата впевнено обійшли по чотири команди-суперниці з Києва, Харкова та інших міст України, а відтак – привезли до Вінниці два комплекти золотих нагород.

Людмила Грушко, капітан старшої команди підтримки, розповіла, що свою перемогу вони вибороли у категорії “Cheer Dance Show”.

Для цих змагань дівчата вже традиційно підготували нову програму, адже намагаються завжди робити щось кардинально нове. Зі слів Людмили Грушко, за місяць вони поставили новий номер: зі стрибками, махами, пірамідами і wow-ефектами.

Що цікаво, дівчата вражали не лише хореографією, а й новими образами: в яскравих купальниках із буквою W. Людмила Грушко розповіла, що вони зробили акцент на червоний колір та бахрому, а доповнили все це сріблястими помпонами та білими шкарпетками із надписом “Вовчиці”.

Що ж до молодшої команди – “Wolves Junior Cheerleaders” – то це їхня перша перемога із новою тренеркою Іриною Паламарчук. Загалом же на рахунку дівчат є 5-6 перших місць зі всеукраїнських змагань різних рівнів.

Ірина Паламарчук розповіла, що зі своїми підопічними нову програму готували близько трьох місяців. Основний акцент робили на хореографію, а інші елементи (як піраміди, наприклад) відпрацьовували ближче до дати змагань.

Також тренерка розповіла, що і в молодшої, і в старшої команди чирлідерок були сильні суперниці, втім, “золотими призерами” Кубку України з чирлідингу та мажорет-спорту стали саме вінничанки. Цікаво й те, що у категорії “золоті призери”, зі слів Ірини Паламарук”  друге місце зайняла ще одна junior-команда із Вінниці – “Респект”.

На своїй сторінці у Фейсбук команда з американського футболу “Вінницькі вовки” привітала своїх “чарівних чирлідерок” і зазначила, що “ці перемоги ще раз доводить, що чирлідинг у “Вовків” на дуже високому рівні”.

Джерело: vezha.vn.ua