Команда з черлідингу “Вінницькі вовчиці” здобула перше місце на Beach Games в Одесі, а дівчата з юніорського складу колективу отримали срібні медалі турніру.

Змагання підкорилися вінничанкам з третьої спроби, повідомляє Vlasno.info.

Beach Games – змагання з пляжних видів спорту, що включають не лише черлідинг, а й регбі, пляжний волейбол, фрісбі та інші дисципліни.

“Ми виступали у номінації чир-данс шоу. З нами змагались дівчата з Києва, Шепетівки, Козятина, інших міст. Їздимо на цей турнір третій рік поспіль. У перший рік посіли третє місце, торік – друге, а зараз перемогли. Щороку здобуваємо кращий результат”, – говорить капітан команди Людмила Адамчук. Значних успіхів досягла і юніорська команда “вовчиць”.

Молодші дівчата здобули срібні медалі у своїй віковій категорії. Людмила каже: вінницькому колективу вдалося виступити так вдало завдяки взаємопідтримці.

“Ми аналізували виступи попередніх років, намагалися внести до наших номерів цікавіші, важчі елементи: танці, акробатичні вправи, піраміди. А ще, звісно ж, ми з молодшою командою весь час підтримували одні одних. Заряджали енергією, бадьорістю”.

Напружені змагання дівчатам вдалося поєднати із відпочинком. Після турніру “вовчиці” залишились в Одесі ще на добу: купалися в морі, засмагали та гуляли містом. Тепер дівчата повністю сконцентровані на підготовці до нового сезону у суперлізі УЛАФ, а точніше – до запальної підтримки команди з американського футболу “Вінницькі вовки”.

Джерело: vlasno.info