“Вінницькі Вовчиці” взяли участь в першому турі чемпіонату України з жіночого флаг-футболу і стали його абсолютними лідерками.

Як повідомили на фейсбук-сторінці спортивного клубу, дівчата виграли три матчі з трьох можливих та вкотре продемонстрували високий рівень гри.

Відомо, що Чемпіонат України з жіночого флаг-футболу стартував 5 червня у Кам’янці-Подільському (Хмельницька область). У ньому змагалися чотири команди: “Вовчиці” (м. Вінниця), “Левиці” (м. Львів), “Кепіталс” (м. Київ) і “Титаніди” (м. Кам’янець-Подільський). У підсумку вінничанки обійшли всіх суперниць, отримали 9 очок та очолили турнірну таблицю.

Результати першого туру чемпіонату:
“Вовчиці” 38:0 “Левиці”
“Вовчиці” 38:0 “Кепіталс”
“Титаніди” 6:41 “Вовчиці”

Як повідомили на фейсбук-сторінці “Української Ліги Американського Футболу”, попереду – ще чотири тури цього чемпіонату, які відбудуться у чотирьох інших містах.

Нагадаємо, що чоловіча команда “Вінницькі Вовки” також перемогли у своєму першому матчі регулярної частини чемпіонату України 2021. Вони здолали львівських “Левів” з мінімальною перевагою і рахунком 6:7. Зі слів “Вінницьких Вовків”, ця гра стала для них однією з найважчих та водночас найкращих ігор за всю історію, тож початок сезону видався досить напруженим. Детальніше про це – ТУТ.

А 30 травня відбувся другий матч чемпіонату України з американського футболу – у Вінниці. Під час нього “Вінницькі вовки”  перемогли київських “Патріотів” з результатом 7:0 та посіли перше місце у Дивізіоні West. Детальніше про це – ТУТ.

Фото – Alina Smutko

Джерело: vezha.ua