Вінницька команда дівчат з флаг-футболу зберегла статус кращих: “Вовчиці” знову перемогли на Чемпіонаті України і мають в колекції вже п’ять кубків.

 

У травні ми писали про те, що вінницькі “Вовчиці” перемогли у першому турі чемпіонату ULAF з флаг-футболу, а вчора, 8 липня, дівчата перемогли у фіналі цього чемпіонату.

На сайті “vinwolves.org” повідомили, що серед жіночих команд 2019 вінницькі “Вовчиці” вибороли беззаперечну перемогу, підтвердивши своє лідерство протягом усього чемпіонату.

– В останньому турі “Вовчиці” виграли у першому матчі проти “Horses” (Київ) з рахунком 0:40. У другому матчі “Вовчиці” виграли у “Титанід” (Кам’янець-Подільський) з рахунком 38:0. У матчі проти “Бульдожок” (Київ) рахунок 38:6 на користь наших дівчат, – йдеться у повідомленні. – Загалом наші дівчата виграли 11 матчів з 12. Неймовірний результат! Всі перемоги дались дівчатам завдяки наполегливій праці на тренуваннях та злагодженій грі і самовіддачі, яким позаздрять найсильніші команди України з чоловічого американського футболу. Так тримати дівчата, далі ще більше перемог!!!

Джерело: vezha.vn