Сьомого липня в Києві відбувся фінальний тур чемпіонату Української ліги американського футболу з флаг-футболу 2019 року серед жіночих команд. Це різновид заокеанського виду спорту, в якому заборонені силові контакти. А зупинити суперника можна, зірвавши у нього прапорець на поясі.

У флаг-футбол грають юнаки, дівчата і жінки, повідомляє Vlasno.info.

В останньому турі «Вовчиці» виграли всі поєдинки. У першому матчі здолали столичних «Horses» («Конячок») із рахунком 40:0. У другій грі вінничанки розгромили «Титанід» (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область) – 38:0. Заключний матч проти “Бульдожок” (Київ) завершився із також переконливим рахунком 38:6 на користь наших дівчат.
Отже, в турі беззаперечну перемогу вибороли дівчата з клубу «Вінницькі вовчиці» на чолі із Катериною Тетерук. Таким чином, вони підтвердили своє лідерство протягом усього чемпіонату України. Загалом наші дівчата в турнірі виграли 11 матчів з 12.
– Всі перемоги дались дівчатам завдяки наполегливій праці на тренуваннях, злагодженій грі і самовіддачі, яким позаздрять найсильніші команди України з чоловічого американського футболу, – каже Євген Хомин, віце-президент чоловічого клубу «Вінницькі вовки», до структури якого входять й «Вовчиці».
За словами пана Хомина, вінницька доросла чоловіча команда не є топовою в Україні, але дівчата підтримують високу планку нашого міста і області.
– «Вовчиці» підтримують найвищий рівень гри в Україні. Цим вони надихають дітей і дорослих американських футболістів Вінниці. Ми щасливі, що тренуємося разом, на одному стадіоні; дружимо і підтримуємо один одного. На нинішньому чемпіонаті країни «Вінницькі вовчиці» виграли всі матчі, окрім одного. Мали виграли і його, адже вели в рахунку – 50:0. Але тоді залишили поле через незгоду із суддівським рішенням, – наголошує Євген Хомин.

Джерело: vlasno.info