Команда з американського футболу «Вінницькі вовки» приймала у себе «Одеських піратів». Це перша гра вінничан у Вищій лізі Чемпіонату України Сьогодні, 10 травня, на стадіоні «Нива» проходив матч з американського футболу.
Перша гра Вищої ліги України, дивізіону «Б» розпочалась у Вінниці. – Команда з Одеси, це перша команда, з якою ми вперше офіційно зіграли, – розповідає віце-президент клубу «Вінницькі вовки» Євген Хомин.
– Так само ми, це перша команда з якою вони зіграли. {photo_gallery id=4731|} За словами Євгена Хомина, «Одеські пірати» вже рік, як грають у вищій лізі. «Вінницькі вовки» до неї виходять лише цьогоріч.
– Це перший матч Вищої ліги, два попередніх, які мали відбутись у Донецьку та Маріуполі відмінили, – розповідає Євген Хомин. – Поки не зрозуміло, як ситуація складеться далі.
– Прийшла підтримати вінницьку команду, – розповідає вінничанка Наталія. – На американському футболі вперше. Побачила в соціальних мережах оголошення і вирішила подивитись. За кілька хвилин прийдуть ще мої друзі.

Джерело: 20minut.ua