Вінницька команда з американського футболу Вінницькі Вовки в неділю, 7 вересня провела останню домашню гру в сезоні. Суперникам з Києва довелося не солодко. Під час гри глядачі купували сувенірну продукцію, гроші від яких перерахують на потреби української армії.
Крім футболістів глядачів розважали своїми акробатичними трюками група підтримки “Wake Up”. Для глядачів вхід був безкоштовним. Втім, кожен бажаючий міг придбати собі на згадку сувенір з логотипом “Вовків”: магніти, футболки, кружки, браслети чи навіть м’яч. Гроші від продажу сувенірів підуть на потреби АТО.
Для тих, хто вперше відвідує гру роздавали спеціальні листівки з правилами гри та чіткими описами що таке ярд, залікова зона чи квотербек.
– Гра пройшла нормально, результат передбачуваний, – розповідає капітан команди Вінницьких Вовків Євген Хомин, – сьогодні випускали більше молодих гравців, бо в через 2 тижні в нас більш відповідальна гра, з минулорічними чемпіонами Київськими Бандитами. Суперник був нормальний, не складний, ми його знали, тому розраховували більше «обкатати» молодий склад. Все вдалось.
Вінницькі вовки перший раз цього року у Вищій лізі.
– Це наш дебют у Вищій лізі, ми в плей-оф не виходимо, лише дограємо регулярні матчі. Ми поки що не виходимо з групи, вважаємо, що нам поки зарано, за перший рік все пройти дуже складно, – пояснює капітан. – І фінансово складно, бо нас ніхто не фінансує. Ми лише на членських внесках, спонсори оплачують лише тренувальну базу. Наприклад сьогодні весь бюджет команди ми витратили. На суддів, оренду стадіонів, проїзд і тому подібне.
Та головну увагу глядачів, приковували не футболісти, а дівчата з групи підтримки «Wake Up». Вони починали рік тому як група підтримки спортивних команд в педагогічному університеті. з тих пір вони значно вдосконалили свою майстерність. Тепер кожну гру своїми запальними ритмами підтримують Вінницьких Вовків. До речі, в групі проводиться набір нових учасниць. Що дізнатись, як стати зіркою черлідінгу у Вінниці, завітайте в групу в соцмережі Wake UP.

Джерело: 20minut.ua