“Вінницькі вовки” без жодної поразки вийшли у плей-оф чемпіонату з американського футболу та готуються поборотися за участь те перемогу у фіналі. 

Як розповів Vежі тренер нападу команди Євген Хомин, загалом команди розподілені на три дивізіони,  відповідно до рівня гравців. Таким чином, у дивізіоні А – чотири команди, у дивізіоні В – сім команд (серед них і “Вінницькі вовки”), така ж кількість змагається у дивізіоні С.

  • Ми провели груповий етап без жодної поразки, тому зайняли перше місце у дивізіоні і заслужили провести матч плей-оф вдома, а не на виїзді, – пояснив Євген Хомин. – Зараз ще намагаємося вибороти право на проведення фіналу чемпіонату у Вінниці.

До речі, 5 серпня у Києві мав відбутись останній матч групового етапу чемпіонату УЛАФ дивізіону В, але через недотримання регламенту командою-господарем “Бунтарі”,  гра не відбулася і киянам була зарахована технічна поразка.

За словами тренера нападу вінницької команди, для проведення фіналу 23 вересня “Вінницьким вовкам” необхідно буде не лише виграти наступну гру, а ще й запропонувати найкращі умови та організацію матчу.

Вирішальна гра вінницької команди відбудеться вже на початку вересня. На домашньому стадіоні “Нива” наші гравці зустрінуться зі столичними “Джокерами”. Євген Хомин зазначив, що на сьогодні вони узгоджують з дирекцією стадіону день та час гри, але вже відомо, що це буде другого або третього вересня.

Джерело: vezha.vn