Команда з американського футболу «Вінницькі Вовки» зіграла свій перший матч в регулярному етапі чемпіонату України. Гра була виїзною і пройшла у Львові, на стадіоні «Сокіл». Суперником вінничан стала команда «Леви». Минулий сезон, ускладнений через пандемію, ця команда пропустила, аби краще підготуватися до нинішнього.

Наші хлопці ретельно готувались до гри і налаштовувались на те, що це буде нелегкий бій. Однак обставини складались не найкращим чином і додавали ще більших труднощів. Спершу змінились місце проведення та час початку (гра мала бути на стадіоні «Юність» та розпочатись на дві години раніше). Через 20 хвилин після старту почалась сильна злива та гроза, тому матч було призупинено. Переломним моментом стала травма основного квотербека «Вовків» Яніса Кайзера вже у 2-му розіграші, і тренерам довелось швидко вносити зміни в комбінації нападу. Однак все це не зламало бойовий дух нашої команди та бажання йти до кінця.

В цей час захист був на висоті, він дійсно зіграв якнайкраще! Особливо варто відзначити Леоніда Дзиганського, Ньюмена Джамала та Ігоря Проценка, які виклались на повну. Пропустивши лише один тачдаун на початку, утримувати всю гру натиск суперника, заблокувати екстрапоінт і філдгол – це теж виявилось дуже важливим і зіграло вирішальну роль.

«Вовкам» вдалось занести тачдаун і пробити 1-очкову реалізацію та перемогти з мінімально можливою перевагою на чужому полі. Фінальний свисток зафіксував рахунок 7:6 на користь вінничан! Причому ситуація була незрозумілою до самого фіналу, адже «Леви» ледь не реалізували останню атаку, що принесло би їм перемогу.

За словами гравців, це була одна з найважчих та водночас найкращих ігор за всю історію.  Вони не хотіли жодних переносів чи скасувань через погоду, технічної перемоги чи подібного – вони приїхали грати. «Вовки» дякують суперникам за яскраву та емоційну гру. Виграти на виїзді за таких обставин було дійсно важко фізично і морально. Але наша команда зробила це!

-Я пишаюсь нашими гравцями. Бо, враховуючи всі обставини, ми зберегли бойовий дух, проявили витримку, стійкість і бажання перемагати. Деяким гравцям нашої команди я хочу подякувати за те, що вони змогли замінити гравців, які вибули через травми та відіграти на найвищому рівні і в захисті, і в нападі. Я пишаюсь всіма нашими хлопцями! – зазначив головний тренер «Вовків» Дейл Хеффрон.

-Рахунок гри є цілком прийнятним. Особливо, коли ми на старті матчу втратили одного із лідерів Яніса Кайзера (легіонера – авт.). Нам довелося по ходу матчу перебудовувати модель гри. Те, що втримали перемогу до останніх секунд – заслуга захисту. Важливо було її здобути в першому матчі, аби задати тон всьому сезоні, – сказав  граючий віце-президент «Вінницьких Вовків» Євгеній Хомин. – Що стосується наших залучених легіонерів, то вони проявили себе гарно. Іноземці дещо шоковані рівнем нашого футболу. Він виявився набагато вищим, ніж вони думали.

«Вовки» вже готуються до своєї наступної гри, яка пройде у Вінниці, 30 травня, на стадіоні СК «Нива». До нас завітають «Київські патріоти», чемпіони України 2018 року. Скоріше за все, глядачі будуть допущені на трибуни.

Джерело: arena.vn.ua