Гаряче півфінальне протистояння “Capitals” (Київ) – “Вінницькі вовки” (Вінниця) завершилось з рахунком 21:18 на користь столичної команди. Але вже за два тижні вінницькі футболісти проведуть завершальну гру сезону проти “Харківських Атлантів”, де поборються за бронзу чемпіонату України.  

Взагалі гра йшла із перемінним успіхом, що було непогано для “Вовків”. Адже “Капіталісти” є непереможними протягом трьох останніх років, є постійними чемпіонами України.

У нас по ходу матчу травмувалися два провідні гравці, це вплинуло на результат. “Capitals” створена із чотирьох найсильніших столичних команд. До неї входить близько 100 футболістів, а “Вовків“ лише 30. Ми дали чинному чемпіону бій і здивували всю футбольну спільноту України, – прокоментував віце-президент “Вінницьких вовків” Євген Хомин.

“Вовки” були близькими до сенсаційного виходу у фінал. За 25 секунд до кінця вони вигравали.

Ми злагоджено діяли в захисті, зробили декілька перехоплень, занесли тачдаун. І до кінця мали надію на перемогу. Але через неоднозначні рішення суддів на фініші ми пропустили тачдаун, – додав Євген Хомин.

Джерело: vitatv.com.ua