Команда з американського футболу «Вінницькі Вовки» у неділю вирушає до Угорщини на Міжнародний турнір з американського футболу – Győr International American. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням прес-службу “Вінницьких Вовків”.

Змагання відбудеться у місті Дьєр що в Угорщині. Завдяки кільком матчам з київськими та рівненськими командами “Вовки” підготувалися до турніру за декілька місяців. Це допомогло їм позбутися помилок, які раніше вони робили. Тепер юні футболісти виробили продуктивну стратегію, покращили сильні сторони та змінили деякі моменти гри.
До прикладу, у 2018 році у складі збірної України 15 футболістів у Відні (Австрія) брали участь у змаганнях з регбі. Тоді хлопці поступилися господарям поля, забравши собі срібло. Цього разу “Вінницькі Вовки” сподіваються, що зможуть проявити себе і забрати золото.
Завтра жіноча команда “VinWolves” теж буде боротися у другому турі за честь області у Кам’янці-Подільському на чемпіонаті УЛАФ з флаг-футболу серед жіночих команд. Змагатися дівчата будуть з київськими «Бульдожками», «Horses» та «Титанідами» з Кам’янця-Подільского. “Вовчиці” є 4-кратними чемпіонками України і були безперечними лідерками у першому турі чемпіонату України. Також через тиждень доросла команда “Вовків” вже у Вінниці буде боротися за призове місце у чемпіонаті УЛАФ SUPER LEAGUE 2019. Змагатися з вінничанами приїдуть київські «Capitals».

Джерело: vlasno.info