12 червня у Вінниці, на стадіоні «Нива», (вул. Петра Запорожця, 5) відбудеться третя гра команди «Вінницькі Вовки» в рамках чемпіонату України. Суперниками вінничан стануть київські «Слов’яни». Початок матчу – о 15.00.

-На нас чекає цікавий футбольний бій, адже зустрінемось на полі з дуже іменитою командою. Київські «Слов’яни» мають багату історію, вони стояли у витоків американського футболу в Україні та є досвідченими суперниками, –прокоментували «Вовки».

Вінничани готуються до матчу, виправляють помилки, які допустили на минулій домашній грі, обіцяють показати впевнену, цікаву й чисту футбольну битву та зробити все, щоб отримати достойний результат.

Обидві команди налаштовані дуже рішуче та серйозно, тому протистояння на полі має бути складним і водночас захоплюючим

Окрім яскравої спортивної боротьби, на глядачів очікує цікава танцювальна програма та багато сюрпризів від дівчат-черлідерів із груп підтримок обох команд. Під час гри працюватиме коментатор, який буде пояснювати основні моменти матчу.

«Вовки» дуже розраховують на підтримку рідного міста і запрошують вболівальників прийти та підтримати їх. Це чудова можливість провести вихідний день в атмосфері спорту, здорового азарту та позитиву.

Нагадаємо, у своїх попередніх двох матчах вінничани стали переможцями. Тоді вони здолали львівських «Левів» з рахунком 6:7 (на виїзді) та столичних «Патріотів» 7:0 (вдома). Ці перемоги забезпечили їм перше місце в турнірній таблиці західного дивізіону чемпіонату України.

Джерело: arena.vn.ua