У суботу, 19 жовтня, в Сабарові відбувся масштабний екологічний забіг «Плогінг по-вінницьки». Організаторами акції стали учасники спортивного клубу «Вінницькі Вовки», які вже вдруге ініціюють таку подію в нашому місті.

Суть плогінгу полягає в тому, що під час пробіжки бігуни збирають усе сміття, яке знаходиться на їхньому шляху. Завдяки цьому активісти досягають одразу кількох цілей – підтримують гарну фізичну форму та зберігають чистоту рідного міста. Крім того, плогінг – чудовий спосіб привернути увагу населення до серйозної екологічної проблеми не тільки нашого міста, а країни загалом та популяризувати цей екорух у Вінниці та інших населених пунктах України.

На заклик «Вовків» відгукнулось понад сотня екосвідомих та активних громадян, яким за кілька годин вдалось зібрати більше тонни сміття на території відпочинкової зони Сабарова. По завершенню забігу на всіх учасників акції чекав приємний бонус – смачний пікнік та спортивні розваги. Протягом заходу панувала дружня, весела та приємна атмосфера.

Організатори дякують всім за допомогу та активність, за небайдужість до місця, в якому ми живемо та піклування про майбутнє нашої прекрасної планети. Окреме спасибі «Вовки» висловлюють мережі магазинів «ГРОШ» за безкоштовно надані продукти для пікніка, а також компанії «PRO service» за пакети, серветки та рукавички для збору сміття.

Разом значно легше робити гарні та корисні справи – зазначають «Вінницькі Вовки» і на цьому зупинятись не збираються. Такий захід планують зробити традиційним і якомога масштабнішим, адже сміття, на жаль, завжди було, є і буде, тому в планах долучати до акції ще більше місцевих еко-активістів, громадських діячів, інші спортивні клуби, підприємства та компанії. Крім того, команда вже готує інші суспільні заходи, до участі в яких запрошуватиме всіх вінничан та гостей міста.

Нагадаємо, що таку акцію «Вовки» проводять вже вдруге. Перший «Плогінг по-вінницьки» відбувся влітку, 3 серпня, на території парку «Бригантина». Тоді учасникам вдалось зібрати тонну сміття, відсортувати його та здати на переробку.

Джерело: myvin.com.ua