Вінницька команда з американського футболу розпочала новий набір гравців. Потенційному учаснику команди необхідно мати велике бажання займатися спортом, щоб приєднатися до «Вінницьких Вовків».

До команди запрошують хлопців від 16 років та зазначають, що статура та параметри принципового значення не мають, оскільки найголовніше — бажання займатися спортом.

– «Вінницькі Вовки» – це не просто спортивна команда, це сім’я, у якій ти зможеш: брати участь у чемпіонатах та змаганнях в Україні та за її межами; завжди бути в хорошій фізичній формі; мати власну групу підтримки дівчат-черлідерок Vinnytsia Wolves Cheerleading Team; тренуватись під керівництвом американця Дейла Хеффрона; подорожувати, відпочивати та святкувати важливі події у великій компанії однодумців (а нас понад 200 учасників). Ми чекаємо на амбіційних та активних новачків, які хочуть займатися спортом, — йдеться в оголошенні на сторінці спортивної команди.

Контактні номери телефонів для бажаючих потрапити на тренування: (063) 574 48 41 та (098) 524 38 98. Також можна заповнити анкету учасника за ЦИМ посиланням.

Джерело: vezha.ua