Команда з американського футболу “Вінницькі вовки” шукає нових гравців до дорослої та дитячої команд, а ще готується до міжнародних чемпіонатів. 

Випробування нових гравців відбуватиметься протягом лютого щовівторка та щочетверга 0 21:00 у спортивному залі школи №34 (вул. Миколи Ващука, 12). Кандидати повинні бути старшими за 16 років, мати гарну фізичну підготовку та спортивний досвід. На відбір із собою необхідно взяти спортивний одяг та взуття. Спеціальне екіпірування клуб надає після проходження базової підготовки протягом місяця.

– Плануємо набрати від 10 нових гравців щоб підсилити команду, у якій зараз вже є 30, що трохи замало для участі у всіх змаганнях. А молодші гравці, які перейшли з дитячої команди, поки що через вікові обмеження не можуть брати участь у цих змаганнях, – зазначає тренер “Вінницьких вовків” Євген Хомин.

До речі, доросла команда цього року готується до міжнародного турніру у Мінську, який відбудеться третього березня. Цей турнір стане стартом перед основними змаганнями, у яких команда братиме участь у 2019 році, а саме – Суперліга УЛАФ (найвищий дивізіон чемпіонату України з американського футболу), а також осінній Кубок УЛАФ.

– Дитячі команди U13 та U15 цього року весною мають взяти участь у міжнародному турнірі в Угорщині, а також у чемпіонаті ДЮЛАФ. Зараз проводимо набір у ці дві вікові категорії. З весни ще розпочнемо набір у дитячу дівочу команду дівчат віком від 9 років. Екіпірування всім новачкам ми видаємо, правил навчаємо, – додає тренер.

Новачків, які пройдуть до команди, чекають футбольні та кросфіт тренування, участь у чемпіонаті України, виїзні та домашні матчі та поїздки за кордон.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: +38(063)5744841, +38(098)5243898 або заповнюйте контактну форму і тренер вам зателефонує.

Джерело: vezha.vn