З 1-го лютого розпочинається набір до трьох команд спортивного клубу з американського футболу  ”Вінницькі Вовки” !

Набір до чоловічої команди ”Вінницькі Вовки” !
Ми шукаємо сильних і наполегливих хлопців та чоловіків віком від 16 років. Якщо ти хочеш разом з “Вовками” захищати честь рідної Вінниці, відчути справжні командний дух, відвідати нові міста, знайти надійних друзів, тоді приходь до нас на тренування та спробуй свої сили в американському футболі! Тренування проходять за адресою вул. Миколи Ващука 12 (колишня вул. Квятека), в спортзалі школи №34, щовівторка та щочетверга з 21:00 до 22:45.

З 1-го лютого розпочинається набір до жіночої команди з флаг-футболу “Вінницькі Вовчиці”! Запрошуються дівчата віком від 16 років. Тренування проходять щовівторка та щочетверга за адресою вул. Ватутіна 42, в залі школи №27 з 20:30 до 10:30. Приєднуйся до команди-переможниці Чемпіонату України з флаг-футболу 2015 року! Відкрий для себе новий вид спорту, нових подруг, та нові міста! Набір до команди з черліденгу Wolves Cheerleading Team

З 1-го лютого розпочинається набір до команди з черліденгу Wolves Cheerleading Team! Запрошуються дівчата віком від 16 років (спортивна чи танцювальна підготовка вітається). Тренування проходять щосереди та щосуботи в спортзалі “Сенсей” за адресою просп. Коцюбинського, 43 з 20:00 до 21:30. Заповнюй анкету, та приєднуйся до веселої та чарівної компанії дівчат-черлідерш!

Джерело: сайт “Реал”.