Команда з американського футболу «Вінницькі Вовки» зіграла свій перший матч в регулярному етапі чемпіонату України. Гра відбулась у Львові на стадіоні «Сокіл». Суперником вінничан стала команда «Леви». Гра завершилась з рахунком 6:7 на користь вінницької команди.

Про це повідомляється на сайті команди «Вінницькі Вовки».

За словами гравців, це була одна з найважчих ігор за всю історію команди. Змагання почались на дві години раніше, почався дощ та змінилось місце проведення гри. Та попри це, «Вовкам» вдалось занести тачдаун і пробити 1-очкову реалізацію та перемогти з мінімально можливою перевагою на чужому полі. Фінальний свисток зафіксував рахунок 7:6 на користь вінничан! Причому ситуація була незрозумілою до самого фіналу, адже «Леви» ледь не реалізували останню атаку, що принесло би їм перемогу.

«Я пишаюсь нашими гравцями. Бо, враховуючи всі обставини, ми зберегли бойовий дух, проявили витримку, стійкість і бажання перемагати. Деяким гравцям нашої команди я хочу подякувати за те, що вони змогли замінити гравців, які вибули через травми та відіграти на найвищому рівні і в захисті, і в нападі. Я пишаюсь всіма нашими хлопцями!» – зазначив головний тренер «Вовків» Дейл Хеффрон.

«Рахунок гри є цілком прийнятним. Особливо, коли ми на старті матчу втратили одного із лідерів Яніса Кайзера Нам довелося по ходу матчу перебудовувати модель гри. Те, що втримали перемогу до останніх секунд – заслуга захисту. Важливо було її здобути в першому матчі, аби задати тон всьому сезоні. Що стосується наших залучених легіонерів, то вони проявили себе гарно. Іноземці дещо шоковані рівнем нашого футболу. Він виявився набагато вищим, ніж вони думали», – сказав граючий віце-президент «Вінницьких Вовків» Євгеній Хомин.

Вовки» вже готуються до своєї наступної гри, яка пройде у Вінниці, 30 травня, на стадіоні СК «Нива». До Вінниці приїдуть на змагання «Київські патріоти», чемпіони України 2018 року.

Джерело: vinnitsa.info