Місцева команда з американського футболу “Вінницькі Вовки” зіграла свій перший матч в регулярному етапі чемпіонату України. Змагання проходили у Львові, де вінничанам вдалось вибороти перемогу з мінімально можливою перевагою на чужому полі.

Про це повідомляє портал “Вінницька Арена”.

Суперниками вінничан стали львівські “Леви”. “Вовкам” вдалось перемогти з мінімально можливою перевагою на чужому полі. Фінальний свисток зафіксував рахунок 7:6 на користь вінничан.

“Наші хлопці ретельно готувались до гри і налаштовувались на те, що це буде нелегкий бій. Однак обставини складались не найкращим чином і додавали ще більших труднощів. Спершу змінились місце проведення та час початку. Через 20 хвилин після старту почалась сильна злива та гроза, тому матч призупинили. Переломним моментом стала травма основного квотербека “Вовків” Яніса Кайзера вже у другому розіграші, тому тренерам довелось швидко вносити зміни в комбінації нападу. Однак все це не зламало бойовий дух нашої команди та бажання йти до кінця”, — йдеться у повідомленні.

За словами гравців, це була одна з найважчих та водночас найкращих ігор за всю історію. Вони не хотіли жодних переносів чи скасувань через погоду, технічної перемоги чи чогось подібного – адже приїхали грати та вигравати.

“Я пишаюсь нашими гравцями. Бо, враховуючи всі обставини, ми зберегли бойовий дух, проявили витримку, стійкість і бажання перемагати. Деяким гравцям нашої команди я хочу подякувати за те, що вони змогли замінити тих, хто вибув через травми та відіграти на найвищому рівні, і як в захисті, так і в нападі. Я пишаюсь всіма нашими хлопцями”, — зазначив головний тренер “Вінницьких Вовків” Дейл Хеффрон.

Наразі команда вінниччан готується до своєї наступної гри, яка пройде у Вінниці, 30 травня, на стадіоні спортивного комплексу “Нива”. До міста завітають “Київські патріоти”, які стали чемпіонами України у 2018 році.

Джерело: vinbazar.com