Жіноча та чоловіча команди “Вінницьких вовків” минулими вихідними брали участь в міжнародних змаганнях в Словенії. Їм вдалось здобути бронзу та срібло.

Наприкінці минулого тижня, 9-го та 10 листопада, дві команди з клубу “Вінницькі вовки” брали участь у міжнародних змаганнях в Словенії. Йдеться про чоловічу та жіночу команди з флаг-футболу. Перша їздила до міста Кочев’є, а друга до Домжале.

“Вовки” брали участь у міжнародному турнірі KOČEVJE OPEN 2019. Попередньо там мали би брати участь загалом шість команд з Італії, Словенії та України, але італійці не змогли приїхати, тому залишилось тільки чотири команди.

– Ми зіграли три матчі, проти команд “Kočevje Wild Hogs”, “Novo Mesto Knights” та “Ljubljana Killer Bees”. Це команди, які грають виключно у флаг-футбол, також в клубах є окремо команди з американського футболу, – розповів у коментарі Vежі віце-президент клубу Євген Хомин.

Варто зазначити, що чоловіча команда “Вовків” з флаг-футболу – це та ж сама команда, яка грає і в американський футбол.

Матч проти “Wild Hogs” “Вовки” виграли з рахунком 26:14. Їм також вдалось здолати команду “Knights” – 39:20. А от команді “Killer Bees” поступились з рахунком 12:31.

– Саме тому і здобули срібло, а не золото. Але варто сказати, що це команди, які грають у виключно у флаг-футбол, беруть участь у Балканській лізі флаг-футболу. Тому дуже гарний результат. Було важкувато, оскільки не знали який рівень у команд і який стиль гри використовують. Також важко грати одразу після поїздки, ми їхали автобусом і дорога в один бік займала більше доби, – розповідає Євген.

За його словами, турнір у Словенії запам’ятався одним з найтепліших прийомів серед усіх міжнародних зустрічей, в який брали участь “Вовки”.

– Якщо говорити про американський футбол, то вразило, що на країну з населенням в два мільйони у них дев’ять команд з флаг-футболу і клуби побудували клубну структуру, як і ми, – мають дитячі секції з 9 років і аж до дорослих. І щороку отримують фінансову підтримку з міського бюджету, яка майже повністю покриває витрати клубу.  Адже вони не просто займаються спортом, а, як і ми, працюють з громадою і проводять різні соціальні акції, – каже Євген.

“Вовки” планують повернутись до Словенії влітку наступного року, вони вже отримали запрошення на змагання в серпні, в яких братимуть участь команди з 12 країн Європи.

Водночас “Вовчиці” грали в місті Домжале. На тамтешніх змаганнях були також дві команди з Італії та одна зі Словенії.

– Ми зіграли п’ять ігор. Було досить важко, рівень команд дуже високий. Ми витиснули свій максимум і не вистачило зовсім трохи, якщо дивитись на рахунок. Але ми зробили висновки і це дало нам мотивацію працювати ще більше і ще завзятіше, – розповідає граюча тренерка “Вовчиць” Катерина Тетерук.

В матчі з командою “Ranzide Trieste” “Вовчиці” перемогли з рахунком 18:6. У другій грі вони поступились “Domzale Tigers” з рахунком 12:20, після чого зіграли в нічию з командою “Lions” – 19:19. Пізніше вони поступились тим самим “Lions” у грі за вихід в фінал (19:20). В грі за третє місце “Вовчиці” буквально розгромили “Ranzide Trieste” – 27:6 і здобули бронзу на змаганнях.

Фото Ольги Мірошниченко

Джерело: vezha.vn.ua