У неділю, 27 вересня, в м. Дніпро відбувся матч чвертьфіналу чемпіонату України з американського футболу. Команда «Вовки» з Вінниці зійшлася у футбольному двобої з командою «Азовські Дельфіни» з Маріуполя.

Незважаючи на довгу та нелегку дорогу до місця призначення, наші спортсмени показали яскраву та насичену гру і в результаті перемогли з рахунком 0:18. Таким чином, «Вовки» потрапляють до четвірки найсильніших команд України і виходять у півфінал чемпіонату. Вже скоро стануть відомі деталі наступного надважливого етапу змагань для вінницької команди.

Також днем раніше, 26 вересня, в Маріуполі відбулась одна з найяскравіших ігор сезону дитячо-юнацької ліги американського футболу між «Вінницькими Вовками» та «Азовськими Дельфінами» у віковій категорії U17.

Гра почалась за несподіваної переваги «Дельфінів», однак, згодом рахунок зрівнявся і продовжував тримати стабільну нічию до кінця гри. Фінальний свисток зафіксував результат 36:36. Матч видався надзвичайно емоційним та напруженим. Хлопці з останніх сил билися за кожний тачдаун та показали хорошу гру!

Ми продовжуємо слідкувати за футбольним життям «Вовків» і бажаємо їм подальших успіхів!

*Фото з матчу «Патріоти»-«Вовки»
Фотограф – Ольга Модіна

Джерело: ilikenews.com