На виїзному матчі з американського футболу “Вінницькі Вовки” перемогли “Київських Слов’ян” з рахунком 0:36.

Гра відбулася 27 червня у Києві – на центральній спортивній арені Деснянського району. Це четверта гра вінницької команди в регулярному етапі Суперліги УЛАФ, і друга гра з київськими “Слов’янами” у його рамках.

– Четверта гра “Суперліги ULAF” (Українська Ліга Американського Футболу) позаду, і для нас вона завершилась перемогою. Фінальний свисток зафіксував рахунок 0:36. Дякуємо суперникам “Kyiv SLAVS” за цікаву та чисту гру, а нашим вболівальникам – за шалену підтримку! На виїзних матчах її особливо приємно відчувати, – написали “Вінницькі Вовки” після матчу.

Нагадаємо, що третій матч регулярної частини Суперліги УЛАФ у “Вовків” теж був зі “Слов’янами”. Він відбувся у Вінниці, і тоді “Вовки” також перемогли. Як це було, читайте і дивіться у матеріалі: 43:0 – “Вінницькі Вовки” перемогли київських “Слов`ян” з розгромним рахунком. 

А у своїх попередніх двох матчах “Вінницькі вовки” обійшли львівських “Левів” з рахунком 6:7 (на виїзді у Львові) та столичних “Патріотів” з рахунком 7:0 (вдома, у Вінниці). Ці перемоги забезпечили “Вовкам” перше місце в турнірній таблиці західного дивізіону чемпіонату України. Попереду у них – ще два матчі.

Крім цього “Вінницькі Вовки” повідомили, що вже на початку липня чоловіча та жіноча команди їхнього клубу з флаг-футболу вирушать до Словенії.

“Вовки” візьмуть участь в турнірі “Errea bowl”, який відбудеться 2-4 липня в м. Любляна, і де за головний кубок змагатимуться 8 команд з усієї Європи. А “Вовчиці” стануть учасницями “tWigers bowl” у м. Домжале – уже вдруге (у 2019-му дівчата стали бронзовими призерками цього турніру).

Фото Аліни Смутко

Джерело: vezha.ua