Для налагодження дружніх зв’язків і встановлення контактів з командами недалекого закордону, тренерами команди було прийняте рішення прийняти участь у тренерському семінарі в Польщі.

У другий уїк-енд лютого відбувся тренінг для тренерів групи В у Варшаві, який вели тренери з Німеччини: Франц Кляйн, Адреас Міс та Торстен Шерер.

Це була унікальна можливість отримати досвід від тренерів європейських збірних (2 з них у свій час були тренерами збірної Польщі та Німеччини) та команд США.

Семінар проходив 2 дні. Перший день був присвячений скаутінгу і теоретичним основам футболу від початку тренування і до входу в ігровий сезон. Другий день проходив в спортзалі, де теоретичні моменти вже відпрацьовувалися місцевою командою “Хрестоносці”.

В результаті семінару:

  • “Вовки” попередньо домовилися за товариські матчі з польськими командами
  • Налагодили зв’язки з польською федерацією американського футболу
  • Засвітилися, та ознайомили поляків з ситуацією АФ в Україні.

На замітку

Після відвідин Варшави лишилися приємні враження від рівня польського футболу. По-перше, це кількість команд, їх близько 70-80 в країні.

По-друге, кількість ліг, їх у них 6: Topliga, PLF I, PLF II, PLF 8, PLF J, PLF flag-football. По-третє, організація футболу як такого, наявність брендованої продукції, форма, сувенірка і тп., що популяризує футбол в країні. По-четверте, величезна кількість закордонних тренерів, як американців так і європейців, які на комерційній основі тренують клуби.

Як пояснили організатори, основний бум АФ в країні почався після проведення першого польського Суперкубку і його трансляції по ТБ, після нього почали відкриватися всі двері спортсменам, а також знайшлися спонсори.По-п’яте, кількість гравців в командах просто шокувала, навіть в командах найнижчого дивізіону вони мають не менше 50-60 гравців, а культивація спорту починається з розповсюдження і популяризації флаг-футболу (в комплекті з фірмовим м’ячем йде брошура з правилами).

Відеоматеріали з конференції в найближчий час будуть викладені.