У Києві відбувся заключний етап чемпіонату України з флаг-футболу серед чоловіків. Нагадаємо, це безконтактний різновид американського футболу. У ньому для зупинки суперника достатньо зірвати прапорець, закріплений на поясі гравця.

У турі взяли участь вісім команд, поділених на дві групи. Вінничани грали в групі «B». Там вони здолали «Патріотів» (Київ) – 12:0,

«Орлів» (Здолбунів) – 36:26 і «Азовських Дельфінів» (Маріуполь) – 32:26.

У приблизно рівному фіналі вінничани переграли «Рейнджерів» (Одеса) – 39:32. Вони відкрили рахунок і постійно лідирували.

Таким чином «Вовки» вперше в своїй історії виграли чемпіонат України з флаг-футболу серед чоловіків. Раніше вони лише були призерами цього змагання.

Також цього разу на пєдестал пошани піднялися «Рейнджери» і «Леви» (Львів). Наступні місця у фінальному етапі посіли «Патріоти» (Київ), «Спартанці» (Дніпро), «Орли» (Здолбунів), «Дельфіни» (Маріуполь) і «Бізони» (Житомир). Тобто географія змагання була досить широкою.

Підсумки чемпіонату України прокоментував віце-президент «Вінницьких Вовків» Євген Хомин:

– Ми отримали великий досвід під час закордонних турнірів із флаг-футболу і на юніорському чемпіонаті Європи. Також правильно проаналізували свої слабкі і сильні сторони. Тому на чемпіонаті України проводили більш правильні і хитрі комбінації. Це і дозволило там перемогти.

Євген Хомин особливо зупинився на фінальному поєдинку.

– Із «Рейнджерами» ми зустрілися вперше цього літа на чемпіонаті України з пляжного футболу. Це крута команда, хоча їй лише три роки. Там виступають класні гравці. За рахунок того, що ми проводили дуже нестандартні комбінації, а також добре проаналізували гру одеситів, знайшли ключі для подолання їхнього захисту, – додав він.

Джерело: 33kanal.com