“Вінницькі Вовки” здобули чергову перемогу в чемпіонаті Української ліги американського футболу. Вони обіграли “Київських Патріотів” з рахунком 6-34 і залишитись лідерами турнірної таблиці.

Це був передостанній матч регулярного етапу Суперліги, який відбувся у суботу, 10 липня, на стадіоні “Локомотив” у Києві. Гравці кажуть, що це була цікава та дуже гаряча гра (у всіх сеансах). Однак шалена спека, палюче сонце і запекла боротьба на полі не завадили їм вибороти п’яту перемогу і залишитись лідерами.

– На черзі всього один, заключний матч регулярного етапу Суперліги. Через два тижні на домашньому полі ми зустрінемось із львівськими “Левами” – суперниками, грою з якими для нас розпочинався чемпіонат. Буде не менш гаряче, – кажуть “Вінницькі Вовки”.

Зауважимо, що в усіх попередніх іграх цього чемпіонату “Вінницькі Вовки” були переможцями. Зокрема, у грі зі столичними “Патріотами вдома, у Вінниці, вони перемогли з рахунком 7:0.

Зазначимо також, що на початку липня вінницька команда взяла участь у турнірі з флаг-футболу серед чоловіків “Errea Bowl”, який відбувся у Любляні (столиця Словенії). Протягом кількох днів “Вінницькі Вовки” зіграли сім ігор з командами зі Швейцарії, Хорватії, Австрії, Італії, Чехії та Словенії.

– На жаль, цього разу нам не вдалось вибороти призове місце та отримати бажаний результат. І хоч ми повертаємось додому без переможного кубку, але з великим та безцінним досвідом. Вдячні турніру за можливість зустрітися на полі з такими сильними суперниками із різних країн Європи та за поштовх працювати ще більше, – йдеться у повідомленні.

Джерело: www.myvin.com.ua