У неділю, 11 червня, на стадіоні “Нива” (Хімік) відбувся 2-й матч чемпіонату УЛАФ (Українська ліга американського футболу), у якому зустрілись “Вінницькі Вовки” та “Львівські Леви”.

Експерти прогнозували непростий матч для вінницької команди, оскільки “Леви” – уже стали одними із лідерів чемпіонату.
Атмосфера на стадіоні була вражаючою. Сотні вінничан прийшли підтримати свою команду. Ще за 15-20 хвилин до початку матчу всі місця у фан-секторі “Вовків” були “забиті”.
Після жеребкування м’яч дістався “Вовкам” (команді нападу). Як тільки матч розпочався, група підтримки вінницької команди почала скандувати славнозвісне “У кашу!” та інші гасла. “Вовки” впевнено почали матч і уже через 10 хвилин провели перший тачдаун. Фани зірвались оплесками. Вінницька команда потроху набирала очки, чого не можна було сказати про гравців зі Львова. Захист “Вінницьких Вовків” постійно зупиняв комбінації “Левів”, цим самим демонструючи свій високий рівень і чемпіонські амбіції.

У 2-й чверті картина матчу збереглась – вінничани вели в рахунку і контролювали гру. Особливу підтримку і впевненість команді додавала група вірних фанів, які не переставали скандувати ні на хвилину. Саме їх можна назвати головною “рушійною силою” вінницьких уболівальників.

У 3-й чверті гравці, здавалось, втомились. Мабуть, це було не так через гру, як через спеку, адже втома була помітна і в уболівальників. Емоції вщухли, і тільки найвірніший фанат львів’ян продовжував кричати “Леви, леви…”, щоб підтримати свою команду. І це допомогло гостям, гравці зі Львова змогли трохи вирівняти гру, але не рахунок.
У кінці матчу на табло було зафіксовано 25:11 на користь “Вінницьких Вовків”.

– Власне, перед самою грою трішки мандраж був, ми знаємо що “Леви” – команда молода, знаємо, як вони поступово ростуть, як вони набираються досвіду, як вони фізично стають сильніші, – прокоментував “Місту” після гри Євген Хомин, тренер нападу команди “Вінницькі Вовки”. – Під час останньої зустрічі ми їм програли, і в нас залишився неприємний осад: ніби ми і сильніша команда, і досвідченіша, але все одно програли. В тому матчі вони показали дійсно класну гру. Тому цей матч був для нас принциповим. Готувались довго, посилено, і від гри очікували тільки перемоги. Фізично вони трохи сильніші і витриваліші ніж ми, але тактично ми підготувались краще. Наш захист дуже класно відіграв. До того ж, публіка нас підтримувала, а підтримка трибун вирішує багато чого.

Так, “Львівські Леви” показали характер та волю до перемоги. Вінничани ж контролювали ситуацію і впевнено вели в рахунку, і як результат – здобули заслужену перемогу.
Наступну гру “Вінницькі Вовки” проведуть 2 липня на виїзді у місті Харків проти місцевих “Атлантів”.

Джерело: misto.vn