В Києві відбувся зимовий чемпіонат з флаг-футболу «Сильна молодь-2019». Це перший дитячо-юнацький турнір з флаг-футболу (безконтактний різновид американського футболу) в Україні зі значною кількістю команд, ігор і спортсменів.

Захід пройшов на високому рівні, зібравши майже всі команди, які займаються розвитком дитячо-юнацького американського футболу в Україні. До столиці з’їхались: «Орли» (Здолбунів), «Азовські дельфіни» (Маріуполь), «Яструби» (Біла Церква) «Молотобійці» (Київ) і «Вовки» (Вінниця).

В змаганнях взяли участь близько 50 вихованців спортивного клубу «Вінницькі Вовки». Усі вони боролись за перемогу в різних вікових категоріях: U-11, U-13, U-15 та U-17. Вінничани вибороли 3 золотих кубка із 4-х можливих, а також ще срібло та бронзу. Таким чином вінницький клуб показав найкращий результат серед усіх українських дитячих та юнацьких команд України.

За словами Євгена Хомина, головного тренера юних «Вовків», усі ігри були напруженими та видовищними. Хлопці показали себе як справжні воїни, які готові боротися до останнього та «вигризати» перемогу. Євген Хомин каже, що пишається своїми вихованцями та вдячний їм за гарну роботу протягом всього ігрового сезону.

Джерело: vn.20minut.ua