Команда з американського футболу «Вінницькі Вовки» активно розпочала новий спортивний сезон. Дитячо-юнацький склад клубу цього тижня вирушає до Угорщини. Там 9 червня у м. Дьєр відбудеться міжнародний турнір з американського футболу – Győr International American Football Tournament, в  якому візьмуть участь вінничани.

Протягом кількох місяців вони активно готувалися до турніру, зігравши кілька товариських матчів з командами із Києва та Рівного. Це дало їм змогу виробити ефективну стратегію гри, ліквідувати помилки, виправити слабкі сторони та деякі ігрові моменти. «Вовки» налаштовані дуже рішуче і готові повертатися додому тільки з переможним кубком.

Зазначимо, що минулого року 15 наших гравців у складі збірної України взяли участь у міжнародному юнацькому турнірі з американського футболу, який проходив у Відні (Австрія). Тоді хлопці показали себе дуже впевнено і вибороли срібло, поступившись лише господарям поля. Віримо, що цього разу «Вовкам» вдасться відмінно проявити себе і перевершити минулорічний результат.

Поки хлопці підкорюватимуть Угорщину, жіноча команда «VinWolves» 8 червня у Кам’янці-Подільському відстоюватиме свою честь у другому турі чемпіонату УЛАФ з флаг-футболу серед жіночих команд. Суперниками дівчат стануть київські «Бульдожки», «Титаніди» з Кам’янця-Подільского та «Horses» з Києва. На сьогодні «Вовчиці» є 4-кратними чемпіонами України, а в першому турі чемпіонату 2019 дівчата стали беззаперечними лідерами.

Зазначимо також, що вже через тиждень, 16 червня, у Вінниці доросла команда «Вовків» проведе заключну гру основного етапу чемпіонату УЛАФ SUPER LEAGUE 2019. Боротимуться вінничани із київськими «Capitals». Надихнувшись перемогою останнього матчу над ужгородськими «Лісорубами», хлопці налаштовані дуже серйозно і готові перемагати знову.

Вболіваємо за всю сім’ю «Вінницьких Вовків», бажаємо їм гарних результатів та переможних матчів! А також запрошуємо всіх вінничан на домашні матчі клубу. Команді як ніколи потрібна підтримка рідного міста!

Джерело: www.myvin.com