У фіналі чемпіонату України з флаг-футболу вінничани здобули срібні нагороди.

Команда «Вінницькі вовки» здобула срібло чемпіонату України із флаг-футболу серед чоловіків. Змагання відбувалося першого серпня в Києві. Таким чином вінницькі футболісти піднялися на сходинку вище, ніж це було в аналогічному змаганні торік, – повідомляє Vlasno.info.

Що таке флаг-футбол

Флаг-футбол – це безконтактний різновид американського футболу. У ньому, щоб зупинити суперника із м’ячем, достатньо зірвати прапорець на його поясі. Це фактично міні-футбол, адже на майданчик в складі кожної із команд виходить лише по 5 спортсменів.

У флаг-футбол активно грають діти, дівчата і жінки. А чоловіки переважно змагаються в перерві між чемпіонатами із американського футболу.

Попередній етап чемпіонату України із флаг-футболу нещодавно відбувся у Вінниці. «Вовки» посіли перше місце і отримали путівку до фінальної пульки.

В фінальному розіграші за перемогу боролися чотири найсильніших колективи із різних груп. В складі команди із міста над Бугом виступали 11 спортсменів. ⠀

Не встояли в овертаймі

В напівфінальній грі «Вовки» зустрілися із «Азовським Дельфінами» із Маріуполя. Вінничани впевнено перемогли цього непростого суперника – 44:22.

В фіналі наші хлопці боролися проти львівських «Левів». Вони, хоча й посіли другу позицію в групі на попередньому етапі, потрапили до фінальної пульки за додатковим показником (різниця набраних і пропущених очок).

На попередньому етапі у Вінниці «Вовки» були сильнішими за «Левів». Але в матчі за золото команді із Західної України, на жаль, вдалося реваншуватися. Основна частина фіналу завершилася із рахунком 26:26. Але в овертаймі «Левам» посміхнулася Фортуна: вони перемогли – 32:26.

В грі за бронзу «Азовські Дельфіни» здолали столичних «Патріотів» із невеликою різницею – 22:20.

Поновлюються баталії із американського футболу

Підсумки виступу в чемпіонаті України оцінив граючий тренер «Вінницьких вовків» Євген Хомин.

«Ми стали другими з 14 команд і пишаємося цим крутим результатом. Трохи не вистачило для перемоги, але ми не розслабляємось і працюємо далі. Наша командав чемпіонаті країни билася до останнього і показала сконцентровану, злагоджену та яскраву гру. Дякуємо нашим футболістам, які викладались на максимум!» – прокоментував Євген Хомин.

За словами наставника, флаг-футбол для «Вовків» – це поки що додаткове заняття у міжсезоння. Тому наші футболісти тренуються у цьому різновиді американського футболу лише перед змаганнями, а ось постійних занять поки що немає. Але в планах – створення окремої чоловічої команди із флаг-футболу, як у наших жінок (це колектив «Вінницькі вовчиці».).

“Адже не всі гравці «Вовків» люблять і хочуть грати у безконтактний різновид нашого виду спорту. А поки що ми готуємося до старту нового чемпіонату України із американського футболу. Планується, що він почнеться наприкінці вересня», – додав Євген Хомин.  

Джерело: vlasno.info