Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна пожертва рятує мільйони життів щороку.
31 жовтня (субота) у нашому місті відбудеться традиційна акція з донації крові, яку організовує спортивний клуб «Вінницькі Вовки».

В умовах пандемії запаси цієї життєво необхідної рідини знизилися, а потреба в ній залишилася така ж висока! Саме тому Вінницький обласний центр служби крові відчиняє свої двері у вихідний день  працюватиме додатково, в рамках організованої акції!

«Вовки» чекають усіх небайдужих 31 жовтня з 8:00 до 13:00 у Вінницькому обласному центрі служби крові (вул. Пирогова, 48).
Для участі організатори просять заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSce4jyoipnbjRFrjg1RsMc7TZAqivH3dgSAJGsLg3W926L-XA/viewform

На сьогодні донація крові – дуже важлива та абсолютно безпечна процедура. Це акт милосердя, демонстрація своєї причетності до доброї та потрібної справи. Донор – це той, хто за власним бажанням і чуйністю віддає частину своєї крові людям. І цим рятує їм життя!

Щоб здати кров, потрібно:
– бути старшим за 18 років та важити понад 50 кілограмів;
– не вживати алкоголь за 48 годин до здачі крові;
– не вживати лікарські засоби – за 72 години (3 доби);
– не палити протягом 2 год до процедури та 2-3 год після;
– не вживати жирну їжу, молочні продукти за добу до здачі;
– мати при собі документ, що посвідчує особу;
– легко поснідати та випити води або солодкого чаю.

Джерело: ilikenews.com