Команда “Вінницьких вовків” запрошує хлопців та дівчат віком від восьми років до дитячих секцій з флаг-футболу. 

Як повідомляється на фейсбук-сторінці клубу “Вінницькі вовки”, відкриті тренування для новачків проходитимуть у вівторок та четвер з 18:00 до 19:30 на стадіоні школи №35 (вулиця Миколи Ващука, 12).

Уточнюється, що навчання відбуватимуться з досвідченими тренерами, а ще юні спортсмени матимуть можливість стати учасниками всеукраїнських та міжнародних змагань.

Новачкам на тренування з собою потрібно взяти спортивний одяг та взуття. Додаткову інформацію можна дізнатись за номерами: +380635744841, +380985243898.

Окрім того, як повідомляють “Вінницькі вовки”, вже завтра, 28 вересня, о 20:00 відбудеться останнє відкрите тренування з американського футболу в осінньому наборі. На тренування запрошуються активні гравці, з якими команда розпочне  підготовку до головного чемпіонату України з АФ – Суперліга 2022. Тренування пройде також на стадіоні школи №35.

Флаг-футбол – це різновид американського футболу, а точніше – його безконтактна версія. Мета гри така ж як і в американському футболі – занести м’яч у залікову зону суперника. Основна відмінність – заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем використовується захват (жорсткий контакт), то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець (джерело – uk.wikipedia.org).

Джерело: vezha.ua