Вже цього тижня «Вінницькі Вовки» проведуть перший домашній матч у поточному сезоні Суперліги ULAF. На гру проти київських «Патріотів», яка відбудеться 30 травня о 16:00 на стадіоні СК «Нива», запрошуються вболівальники.

«Це буде серйозний і напружений бій, тому ми дуже розраховуємо на підтримку рідного міста! Чекаємо вас, друзі», – йдеться у дописі на Facebook-сторінці клубу з американського футболу.

Нагадаємо, у першій грі сезону «Вовки» у гостях  обіграли львівських «Левів» з рахунком 6:7. Перед початком чемпіонату вінницька команда підсилилася сімома легіонерами.

До команди приєдналися англійці Берк Тейлор Джордан та Кларк Джошуа Натан Кортні, німець Кайзер Яніс Джошуа, канадієць Тобола Камерон Елліот, а також американці Ньюман Джамал Седрік, Бакстер Емануел і Херві Такван. Хлопці мають допомогти «Вовкам» втілити чемпіонські амбіції.

До слова, у цьогорічному сезоні Суперліги ULAF – найпрестижнішого клубного турніру з американського футболу в Україні, беруть участь 8 команд. Клуби поділені на два Дивізіони. «Вовки», разом із Левами» (Львів), «Слов’янами» (Київ) та «Патріотами» (Київ), увійшли до Західного Дивізіону.

Джерело: vinnitsaok.com.ua