В суботу, 12 червня, у Вінниці відбудеться матч з американського футболу. Суперниками “Вінницьких Вовків” у рамках чемпіонату України стануть “Слов’яни” із Києва.

У прес-анонсі зазначили, що обидві команди налаштовані дуже рішуче та серйозно, тож протистояння на полі буде складним і водночас захопливим.

– На нас чекає цікавий футбольний бій, адже ми зустрінемось на полі з дуже іменитою командою. Київські “Слов’яни” мають багату історію, вони стояли у витоків американського футболу в Україні та є досвідченими спортсменами – зазначають “Вінницькі Вовки”.

Окрім яскравої спортивної боротьби, на глядачів очікує танцювальна програма та багато сюрпризів від дівчат-черлідерів із груп підтримок обох команд. Під час гри працюватиме коментатор, який буде пояснювати основні моменти матчу.

“Вінницькі Вовки” гратимуть з київськими “Слов’янами” у суботу, 12 червня, на стадіоні “Нива” (парк “Хімік”, вул. Петра Запорожця, 5). Початок – о 15:00. Вартість квитка – 50 грн. Вхід на трибуни можливий лише за наявності захисної маски.

– “Вовки” дуже розраховують на підтримку рідного міста і запрошують всіх прийти та підтримати їх. Це чудова можливість провести вихідний день в атмосфері спорту, здорового азарту та позитиву, – йдеться у прес-анонсі гри.

Нагадаємо, що це буде третя гра “Вінницьких вовків” у регулярному етапі чемпіонату України з американського футболу. У своїх попередніх двох матчах вони обійшли львівських “Левів” з рахунком 6:7 (на виїзді у Львові), а також столичних “Патріотів” з рахунком 7:0 (вдома, у Вінниці). Ці перемоги забезпечили “Вовкам” перше місце в турнірній таблиці західного дивізіону чемпіонату України.

Джерело: vezha.ua