«Вінницькі вовки» продовжили набір у свої команди ще на місяць. Протягом квітня спортивні хлопці та пластичні дівчата можуть долучитися до команд з американського футболу або черлідингу.

Найбільший набір до «зграї вовків» розпочався ще у березні і, як розповів віце-президент клубу Євген Хомин, за цей час до дорослої команди вирішили долучитися понад 10 вінничан, до юнацької – 15, а до дівочої команди з черлідингу – близько 10 дівчат. Однак, їм все ще бракує гравців.

  • У нас ліміту учасників немає. Чим більше – тим краще. У дорослій команді ми хотіли б у найближчому майбутньому мати чоловік 50-60 – це такий мінімум, щоб достойно виступати. А сьогодні нас близько 45. Зараз нові гравці займаються, визначаються і, якщо їм підходить, – залишаються, – розповідає Євген Хомин.

Наразі вінничан запрошують приєднатися до наступних груп:

  • Доросла секція: юнаки від 18 років
  • Дитяча та юнацька секції: хлопці від 9 до 17 років
  • Секція черлідингу: дівчата від 13 до 16 років
  • Секція флаг-футболу: дівчата від 17 років

Флаг-футбол – різновид американського футболу. Основна відмінність – заборонені жорсткі контакти, спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість шоломів та каркасів на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем використовується захват, то у флаг-футболі достатньо зірвати з нього прапорець.

За словами Євгена Хомина, критеріїв до потенційних гравців небагато – це мають бути хлопці зі спортивною статурою та хоча б з мінімальним спортивним минулим. До речі, тренуються гравці тричі на тиждень.

Зазначимо також, що вже найближчим часом до вінницької команди приєднаються гравці-американці Авал Умару та Браян Гессел. Наразі вони саме завершують сезон у Португалії, але вже після 10 квітня мають прибути до Вінниці – грати за «Вовків» та тренувати.

  • Найближча наша гра буде на Чемпіонаті 13 травня, потім ще 27 травня у Вінниці. Плануємо також наприкінці квітня провести ще один товариський матч у Вінниці. І разом з тим випробуємо наших американців, – розповідає Євген Хомин.

Для детальнішої інформації про відбір до команди «Вінницьких вовків» звертайтесь за телефонами 063 574 48 41, 098 524 38 98. Також ознайомитися із життям клубу можна на їх офіційному сайті.

Фото Ольги Мірошниченко

Джерело: vezha.vn