Чемпіонат України із з флаг–футболу пройшов у Вінниці на вихідних. Переможцем змагань стала команда «Леви» (Львів). «Вінницькі Вовки» здобули «срібло». На третьому місці команда «Гепарди» (м. Південне, Одеська обл.).
Флаг–футбол є різновидом американського футболу, тільки без жорстоких зіткнень. Спортсмени грають без захисної екіпіровки. Замість неї на поясі гравця прикріплені два прапорці. І якщо в американському футболі для того, щоб зупинити гравця з м’ячем використовується захвати, то у флаг-футболі достатньо зірвати із суперника прапорець. Головна мета — занести м’яча у залікову зону суперника.
Всього у чемпіонаті прийняли участь 8 команд. Вони були розподілені на 2 групи по 4 колективи. В командах на полі виступали по 5 гравців. Загалом же у складах команд по 12.
Для України флаг–футбол і американський футбол відносно нові види спорту, — каже віце-президент «Віницьких Вовків» і водночас граючий тренер Євген Хомин. — Цей турнір Вінниці має на меті популяризувати флаг–футбол. До слова, наша жіноча команда «Вінницькі вовчиці» нещодавно стала чемпіоном України серед жінок з флаг–футболу. Ми, наразі, маємо намір суттєво покращити якість гри наших виконавців.
На днях з командою почав працювати американський фахівець Дейл Хеффрон.

Джерело: vlasno.info