В Чорноморську (Одеська область) 24 серпня фінішували перші «Ukrainian Beach Games». Змагання проводив Спортивний Комітет України. В турнірі з флаг-футболу (безконтактний різновид американського футболу) «Sea Bowl» успішно виступила команда «Вінницькі Вовки».

В іграх з флаг-футболу наші земляки здобули срібло. Вони поступилися лише Одесі, а здолали іншу одеську збірну і Білу Церкву (Київська область).

Паралельно проходили юніорські змагання із черліденгу. Група підтримки «Вовків» U-15 здобула золото, U-17 – бронзу.

– Це перші в історії «Ukrainian Beach Games». На них були представлено 15 пляжних видів спорту. Для нас здобуття срібла – це круто. Адже на піску гра дуже специфічна. Тут інші швидкості, маневри і комбінації. «Вовки» були трохи неготові до цього. Бо ми не мали можливості потренуватися на піску, – прокоментував «33 каналу» віце-президент і гравець «Вінницьких Вовків» Євген Хомин.

Організаторам і вболівальникам «Ukrainian Beach Games» сподобалися видовищні змагання із флаг-футболу. Недарма біля стадіону завжди збиралася купа людей. Хоча вони вперше бачили флаг-футбол, цікавилися грою і вболівали. Тому наступного року Спортивний Комітет України. збирається збільшити кількість команд та ігрових днів для цього виду спорту.

Фелікс ЖАНІН

Джерело: 33kanal.com