Команда з американського футболу «Вінницькі Вовки» зіграла свій перший домашній та другий за рахунком матч в регулярному етапі чемпіонату України (Суперліга). Гра пройшла у Вінниці, на стадіоні «Нива». Суперниками вінничан стали «Патріоти» із Києва.

Попри мінливу та дуже неочікувану погоду, яка то тішила теплом і сонцем, то вражала сильним дощем з градом, матч видався яскравим, цікавим та видовищним. Наші хлопці продемонстрували неабияку стійкість, витривалість та справжній вовчий характер і зуміли перемогти суперників із рахунком 7:0.

Перша половина поєдинку пройшла дуже швидко, адже дощ та град внесли свої корективи у хід гри – ніхто не міг зробити жодного пасу. Тому, як зазначили арбітри, це була найшвидша перша половина гри за всі часи їхнього суддівства.

В перерві матчу глядачів розважали дівчата-черлідери. Три групи підтримки СК «Вінницькі Вовки» (доросла, юніорська та підліткова) підготували 10-хвилинний танцювальний флешмоб, який вразив усіх присутніх.

В другій половині розпочалась справжня гра захистів. «Вовки» випробовували своїх гравців на нових позиціях. Загалом гра видалась складною та напруженою, оскільки суперник у вінничан був досить потужним. Київська команда теж претендує на перші місця в дивізіоні.

Перший матч чемпіонату України «Вовки» зіграли 16 травня на виїзді у Львові. Вінничани тоді перемогли місцеву команду «Леви» з рахунком 7:6. Наступна гра «Вовків» відбудеться 12 червня у Вінниці. Суперниками наших спортсменів стануть київські «Слов’яни».

Джерело: arena.vn.ua