Вінницькі “Вовки” завершили сезон в “Українській лізі американського футболу” (ULAF) поразкою у вирішальному матчі. У фіналі дивізіону “В” “червоно-біло-чорні” поступилися харківським “Атлантам” з рахунком 16:0. Про те, чому “Вовкам” не вдалося здобути “золото”, кореспонденту Vlasno.info розповів президент клубу Олександр Білоконь.
– Ми їхали до Харкова без травмованого квотербека Брайана Гессела. Він у нас єдиний на цю позицію, тому його довелося замінити футболістом іншого амплуа. У захисті грали добре, дозволили супернику заробити лише шістнадцять очок, але в атаці без розігруючого гравця нічого зробити не вдалося. Втім, до гравців претензій немає, нам просто не пощастило, – сказав Олександр.
Тепер “Вовки” поступово будують плани на майбутній сезон і готуються до «зимової сплячки» у тренажерних залах.
– В листопаді відбудуться збори Ліги, де будуть обговорені всі питання щодо організації майбутнього сезону. Тоді ж ми вирішимо, в якому дивізіоні хочемо зіграти. А поки що зіграємо декілька товариських матчів, після чого до весни будемо займатися лише у тренажерних залах, – повідомив президент.
До слова, перед розіграшем чемпіонату, клуби, що входять до ULAF, діляться на дивізіони А, В та С, різні за силою. Вже другий сезон поспіль “Вовки” заявлялися до участі у дивізіоні “В”.
Додамо, що амереканський квотербек Брайан Гессел, який був граючим тренером команди з квітня, покидає Вінницю через завершення терміну контракту. Замість нього керівництво “Вовків” планує “підписати” інших легіонерів.

Джерело: vlasno.info