У квітні до складу команди з американського футболу “Вінницькі Вовки” приєднається двоє гравців із Сполучених Штатів.
У квітні до складу команди з американського футболу “Вінницькі Вовки” приєднається двоє гравців із Сполучених Штатів. Про це кореспонденту Vlasno.info розповів віце-президент та один з граючих тренерів “Вовків” Євген Хомин.
Новачками вінничан стануть квотербек (плеймейкер, гравець, що розпасовує м’яч) Браян Гессел (Brian Gessel) та ресивер (приймайючий, той, хто у повітрі приймає м’яча від квотербека) Авал Умару (Awal Umaru).
– В нас уже не перший рік співпраця з американцями, – сказав Євген. – Ми знаходимо їх через спеціальний сервіс “Europlayers.com”, на якому реєструються футболісти, бейсболісти та інші спортсмени. Цього року після довгих переговорів ми домовилися із Гесселом та Умару. Вони грають за один клуб в Португалії, і 8 квітня гратимуть у матчі за чемпіонство. Після цього гравці відправляться в Україну.
У цьому сезоні Браян Гессел окрім функції квотербека візьме на себе і роль головного тренера “Вовків”, а Авал Умару буде одним з граючих тренерів. – Хлопці досвідчені і дуже хочуть мати окрім статусу гравця ще і тренерську роботу. Плюс у нас в Україні доволі дешево жити, а наш чемпіонат не гірший за португальський, – розповів Євген.
Зауважимо, що футболісти з Америки Ентоні Бенсон та Тімоті Річардсон, які відіграли за вінничан весь минулий сезон, покинули команду. Відтепер Річардсон гратиме у Варшаві, а Бенксон в Угорщині.
Джерело: vlasno.info