15 вересня в Рівному розпочався осінній сезон Дитячо-юнацької ліги американського футболу з двобоїв «Монархів» і «Вовків» у категоріях U11 і U13.

Діти віком до 11 років зіграли у флаг-футбол. Вінницькі «Вовки» переграли господарів із рахунком 12:27. Гості першими здобули перевагу, завершивши результативно вже свій другий драйв. Вдалі виноси та точний середній пас – і «Вовки» опинилися в ярді до тачдауну. Далі – здобули 6 очків і виконали реалізацію. Особливий момент – свій третій тачдаун у матчі вінничани занесли за 10 секунд до завершення гри, чим закріпили перевагу.

«Монархи» порадували перехопленням, з якого занесли тачдаун, спритними спінами, а також швидким проходом крізь половину поля суперників. Президент федерації американського футболу м. Рівне, головний тренер команди «Монархи» Сергій Грицак ділиться враженнями від матчу своїх найменших підопічних:

«Діти відіграли добре. Поразка показала помилки, які потрібно виправити. Нашим гравцям не вистачає практики, адже грали діти на два роки менші ніж вінничани».

У контактній версії клуби показали більш драматичне протистояння. «Монархам» попри кількісну перевагу суперників  вдалося вирвати перемогу з рахунком 38:21.

До перерви впевнено лідирували «Вовки». Євген Хомин, головний тренер команди «Вовки» (U11-U15), зазначає, що в цьому матчі його вихованці зробили дві історичні речі серед юнацьких команд. По-перше, занесли найшвидший в історії U13 тачдаун (з першого ж розіграшу, бігом). По-друге, вперше забили вдалий екстрапоінт по воротах. За словами тренера, гравці викладалися, але не всі: дехто «поплив» морально і тому програв.

«Перша половина дуже добре пройшла. Але другу «просіли» через відсутність досвіду гри. У нас семеро з двадцяти дев’ятьох грали вперше, але показали гарну гру як на перший раз. Плюс, враховуючи попередній результат зустрічі з «Монархами», де ми програли 0:58, то прогрес дуже класний», – коментує гру команди U13 Євген Хомин.

Головний тренер «Монархів» Сергій Грицак розповів, що результатом матчу задоволений, а самою грою – ні.

«Хлопці провалили початок матчу, і довелося постійно наздоганяти суперника. Перерва була більше на користь нам, ніж «Вовкам». Так сказати, почали матч спочатку, вигравши другу половину 32:0.

Велика проблема команди – це маленький склад. Це призвело до того, що постійно на полі були одні й ті ж гравці. Через це неможливо відразу перелаштувати команду, дати комусь відпочити, і навпаки випустити гравця, який рветься у бій».

Наступна гра в рамках осіннього чемпіонату ДЮЛАФ відбудеться 21–22 вересня. Київські «Молотобійці» прийматимуть «Вовків» (вікова категорія U15).

Джерело: touchdown.in.ua