Минулого тижня Вінниця пережила нашестя американського звіра. Біля “Росії” демонстрували флоридських акул, а на “Локомотиві” з нашими “Вовками” в заокеанський футбол грали московські “Ведмеді”. Скажу одразу – видовище вражало і вінничани виглядали достойно, хоча і програли “старшому брату” 28:0. Якщо не брати до уваги суто спортивні аспекти матчу, то суху поразку “Вовків” можна було б пояснити новою екіпіровкою та невеликою кількістю глядачів. Мабуть більшість місцевих цінителів мязів саме в цей час споглядали змагання культуристів.

Гра починається з державних гімнів та рефері. Саме для кваліфікованого обслуговування матчу гості привезли Сергія Маркелова – суддю європейської кваліфікації. Чотири тайми по 12 хвилин атлети в сріблястих шоломах відчайдушно боролись за кожен ярд поля, за кожен даун. А м’яч-диня ніяк не хотів потрапити до залікового поля москвичів – наші програвали. Не розгромно, але поступались іменитим російським “Мішкам”. На 4 тач-дауни та результативні удари по воротах наші відповіли азартними проривами і тактичними ходами. Щоб розмочити сухий рахунок, нашому бігучому гравцеві не вистачило всього кілька ярдів – молодо, та не зелено. Адже “Вовки” суботнього вечора виступали у позичених в Донецьку червоних футболках. Результат 28:0 можна коментувати по-різному та грою залишились задоволені всі: і гравці, і глядачі.

Пушкарьов Саша – капітан москвичів:

– Сьогоднішній матч можна назвати своєрідним обміном досвіду. Адже нашому клубові вже 7 років і ми вже маємо досвід європейських перемог. Грали не грубо, хоча жорсткості та бажання перемогти не бракувало в обох сторін. У Вінниці дуже молода і агресивна команда. Тому не зважайте на цифри – все у вас вийде.

Сергій Фімін – граючий тренер “Вовків”:

– Ми дуже вдячні всім, хто допоміг організувати сьогоднішню зустріч. А різницю у підготовці команд скрашував наш високий спортивний дух, навіть здорова злість. А щодо результату, то вважаю, що ми грали  достойно, враховуючи клас суперника. Це все одно, що до “Ниви” приїхав би московський “Спартак”. Головне на мій погляд, сьогоднішня підтримка трибун, а успіхи попереду.

Джерело: 33 канал