«Вінницькі Вовки» стали ініціаторами масового екологічного руху «Плогінг по-вінницьки», до якого запрошують долучитись всіх небайдужих та активних жителів міста.

Гарна фізична форма плюс чисте довкілля – така філософія нового виду спорту під назвою «плогінг», в основі якого лежить чіткий концепт – під час традиційної ранкової пробіжки бігунам необхідно збирати все сміття, яке трапляється на їхньому шляху. Такий екорух зародився у Швеції і вже набрав широкого поширення в країнах Європи. Однак, Україна тільки починає знайомитись із цим видом спорту. Вінничани зможуть випробувати силу плогінгу на собі вже цієї суботи у масовій екопробіжці.

Забіг відбудеться 3 серпня об 11:00 в парку «Бригантина» (вул. Чорновола, 11). На сьогодні це одна з найбільш забруднених територій у Вінниці, тому розпочати вирішили саме з неї. Крім того, вона є популярним місцем відпочинку серед місцевого населення і важливо привернути увагу до збереження її чистоти.

Все дуже просто – потрібно прийти у зручному одязі, налаштуватись на продуктивний та приємний день, і пам’ятати, що спільна ціль – найкращий мотиватор. Крім того, після забігу на всіх учасників чекатиме приємний бонус – смачний пікнік під відкритим небом.

Такий захід планують зробити традиційним і якомога масштабнішим, адже сміття, на жаль, завжди було, є і буде, тому в планах долучати до акції місцевих еко-активістів, громадських діячів, інші спортивні клуби, підприємства та компанії.

«Вовки» чекають на всіх свідомих та небайдужих вінничан для того, щоб разом зробити наше місто чистішим та красивішим, спалити зайві калорії та весело провести час у дружній та позитивній компанії. Крім того, на меті в організаторів – привернути увагу населення до серйозної екологічної проблеми не тільки нашого міста, а країни загалом та популяризувати плогінг у Вінниці та інших населених пунктах України.

Тому вже цієї суботи одягаємо рукавиці, озброюємось сміттєвими пакетами і гарним настроєм та готуємось до старту!

Усі деталі можна дізнатися на офіційній сторінці заходу у Facebook: https://www.facebook.com/events/638817586626595/