Справжнє спортивне протистояння розгорнулось суботнього вечора на стадіоні «Нива». Вінницькі «Вовки» зіграли матч 4-го туру ХХІ чемпіонату України з американського футболу з київськими «Бандитами».
– Зараз в команді вінницьких «Вовків» багато травмованих гравців, – розповідає гравець «Вовків» Євген Хомин. – У попередній грі з основного складу в нас вибуло четверо гравців, довелось шукати заміни. Команда з якою ми грали – це дворазові чемпіони України. Скоріш за все цього річ вони також виграють цей чемпіонат.
«Бандити» домінували на полі у першій та другій половині трьохгодинного матчу. – Рахунок розгромний, важкий, – розповідає Євген Хомин. – Команда не реалізувала багато можливостей та зробила кілька помилок. Суперники поступово та технічно заходили на нашу половину поля. Нас обіграли технічно та по кількості гравців. Бандитів було на чоловік 10-15 більше. Нам гравців не вистачало критично.
За словами Євгена Хомина, з осені команда набиратиме нових гравців. На даний час шукає спонсорів.
– Зараз у нас немає тренера і ми ведемо діалог з американськими та німецькими тренерами, – розповідає він. – Шукаємо тих хто погодиться на ті умови, які ми зможемо запропонувати.

Джерело: 20minut.ua