1 серпня в Києві відбулась одна з найяскравіших подій літа в українському спорті – фінал Чемпіонату України з флаг-футболу серед чоловіків. Широкомасштабний турнір зібрав аж 14 клубів і став головною прикрасою футбольного міжсезоння.

За кубок переможця боролися чотири команди, які до того пройшли перший етап змагань. В запеклій боротьбі зійшлися «Патріоти» зі столиці, «Леви» зі Львова, «Азовські Дельфіни» з Маріуполя та «Вовки» з Вінниці.

У першому матчі наша команда зустрілась з переможцем Східного дивізіону – «Азовськими Дельфінами». Гра завершилась з рахунком 44:22 на користь «Вовків». Завершальним етапом змагань стала боротьба за золото чемпіонату. Суперниками вінничан стали львівські «Леви», з якими нашій команді вже доводилось грати кілька тижнів тому у відбірковому турі чемпіонату.

Фінальна гра стала справжньою футбольною сутичкою двох команд, які змагалися до останнього ярду та останньої секунди. У першій половині матчу «Вовки» вирвалися вперед, але згодом «Левам» вдалося скоротити рахунок та зрівняти його. По завершенню основного часу гри рахунок складав 26:26. В овертаймі львів’яни розіграли результативну комбінацію і перемогли.

Таким чином «Вовки» здобули срібло чемпіонату, показали сконцентровану, злагоджену та цікаву гру і боролися до останнього!

«Вінницькі Вовки» дякують організаторам чемпіонату, а також всім вболівальникам за підтримку та відданість. Надалі вони багато працюватимуть для того, щоб тішити всіх ще яскравішою та крутішою грою!

Фото: Olha Modina