Ігровий сезон американського футболу 2020 у самому розпалі. Цими вихідними нашим футболістам знову вдалося здобути кілька важливих перемог.

Чудовою звісткою зі столиці ще в суботу, 12 вересня, потішила спортивний клуб та рідне місто дитяча команда «Вовки U13» – вони стали володарями золотого кубку змагань «Молот Сварога» – першого турніру з флаг-футболу, який проходить в рамках юнацького чемпіонату України. Суперниками вінничан були київські «Молотобійці» та «Азовські Дельфіни» з Маріуполя.

Результати матчів прекрасно демонструють заслужену перемогу нашої команди:

«Молотобійці» 07 – 54 «Вовки»

«Вовки» 58 – 06 «Азовські Дельфіни»

До речі, вже другий рік поспіль кубок «Молот Сварога» вирушає до  Вінниці.

Неділя, 13 вересня, стала щасливою і для дорослої команди «Вовків». Свою другу гру чемпіонату України з американського футболу вони завершили з блискавичним рахунком 58:0. Суперниками наших хлопців стали житомирські «Бізони», з якими ті раніше же зустрічалися на полі в рамках чемпіонату України з флаг-футболу.

З перших хвилин гри вінничани повністю домінували на полі. Злагоджені дії, досвід та атмосфера рідного стадіону (гра проходила у Вінниці) дали свій результат – фінальний свисток засвідчив абсолютну перемогу «Вовків». Таким чином хлопці виходять у плей-оф чемпіонату УЛАФ (Української ліги американського футболу) і скоро знову постануть у футбольному двобої.