Бампербол – вид спортивного розваги, придуманий в 2011 році в Норвегії.

11 жовтня на стадіоні Центрального парку імені Горького пройшов перший в історії Вінниці матч по популярному у всьому світі бамперболу. На трибунах зібралося близько 100 глядачів, які прийшли подивитися на незвичайну гру. Честь стати першими гравцями Вінниці в бампербол випала місцевим зіркам шоу-бізнесу і гравцям в американський футбол з команди «Вінницькі Вовки».

Гравцями першої команди, а за сумісництвом організаторами матчу були музиканти з гурту «Sour Cream Madness». У складі команди суперника на поле вийшли вокаліст групи «Larus» Макс Кохан зі своїм другом, і «вінницькі вовки» Олексій Іванюк та Олександр Богач. На жаль, наша зірочка з «Голосу країни» Олександр Онофрійчук, який повинен був взяти участь в грі, не зміг цього зробити через травму ноги. Суддею і одночасно коментатором був журналіст, ведучий програми «9-й поверх» Роман Гах.

З боку гра представляє собою дуже епічне і ефектне видовище. Гравці, що знаходяться всередині величезних куль, нещадно штовхають один одного … Виграла з рахунком 4: 1 команда Макса Кохана, посилена «американськими футболістами». У другому матчі спробувати сили в бамперболі пощастило звичайним вінничанам. Перша команда вибиралася серед людей, які зробили репост запису з рекламою заходів у соціальній мережі «ВКонтакте». Друга формувалася безпосередньо на стадіоні методом лотереї. Тут зафіксували нічию.

– Дуже крута гра! Мені дуже сподобалося. Трохи важко через те, що останній раз я займався спортом п’ять місяців тому. В рок-музиці більше доводиться пити, ніж займатися спортом (сміється). Коли я йшов сюди, поняття не мав, що треба буде робити, навіть не одягнув кросівки. Незважаючи на це, я залишився задоволений грою. Рекомендую всім, – поділився з своїми емоціями Макс Кохан.

– Гра прикольна, дійсно весела, абсолютно нетравматична. Чимось схожа на американський футбол. Усередині кулі так само спекотно, як у нашій формі. Бампербол трохи простіше, ніж американський футбол, тому що тут немає стратегії, він чисто для розваги, – сказав Олексій Іванюк, гравець «Вінницьких Вовків».

– Дуже незвичайна гра, ніколи раніше з таким не стикався. Єдиний мінус те, що без досвіду швидко втомлюєшся. Тим більше, що ми змагалися з такими метрами як «Вінницькі Вовки». Їх взагалі нереально збити! – Зізнався нам Денис Шинкевич, учасник групи «Sour Cream Madnees».

Самі організатори матчу кажуть, що ідея привезти бампербол до Вінниці з’явилася у них дуже банально. Вони просто побачили в Інтернеті гру і вирішили, що вінничанам це дуже сподобається. Довгих три місяці вокаліст і басист групи «Божевілля» замовляли бампербольні кулі, шукали майданчик для гри і займалися іншою організаційною тяганиною. І ось 11 жовтня, нарешті, відбувся перший матч. Він подарував всім присутнім море незабутніх емоцій. Усі, хто не зміг пограти, не повинні засмучуватися, тому що тепер «подуріти» в бампербол можна в будь-який зручний час. Для цього треба зібрати компанію не менше шести осіб, замовити матч по телефону і всього за 50 гривень з людини ви отримаєте величезний заряд веселощів на весь день.

Бампербол – вид спортивного розваги, придуманий в 2011 році в Норвегії. Мета гри така ж, як і в футболі – забити м’яч у ворота суперника, але для цього гравці одягаються в спеціальні, двенадцатікілограммовие, надувні кулі. Змагаються дві команди, в кожній по 3-5 осіб. Матч розбитий на два тайми по 10-15 хвилин. Можна штовхати суперника, збивати його з ніг, робити сальто, адже надувна куля повністю захищає від каліцтв. Грати в бампербол не можуть тільки діти до дванадцяти років, люди нижче 150 см і важать більше 100 кг. Гра вже справила фурор по всьому світу і придбала мільйони шанувальників. Тепер ось дісталася до Вінниці.

Статтю перекладено з сайту: http://www.myvin.com.ua/