10 жовтня у Вінниці п ройшов кубок України з прапора-футболу «Залізний Вовк». Це другий з трьох турнірів в сезоні дитячо-юнацької ліги 2020 року.

Участь у змаганнях взяли команди вікової категорії U13 з Києва, Маріуполя та Вінниці, кожна з яких зіграла між собою по два матчі. За підсумками цих ігор переможцем стала команда «Вінницькі Вовки».

Юні футболісти чудово провели обідні матчі та показали відмінний результат:

«Вовки» 54: 0 «Азовські Дельфіни» (м. Маріуполь)

«Вовки» 46:12 «Молотобійці» (м. Київ)

До слова, «Вовки» вже вдруге стають переможцями цього турніру – минулого року вони важко виробили золото змагання , тому цьогоріч кубок «Залізний Вовк» залишається у Вінниці! Зазначимо також, що це друга перемога вінницької команди в рамках усього турніру. Кілька тижнів тому «Вовки» стали переможцями першого туру змагання – кубку «Молот Сварога», який проходить у Києві. Тоді хлопці блискавично зіграли обидві матчі та повернулися додому із золотом!

Також ця субота юнацької команди з американського футболу зіграла свій черговий матч у рамках чемпіонату України. Суперниками вінничан стали «Азовські дельфіни» з м. Маріуполь. Гра завершилась з рахунком 48-0 на користь вінницької команди. До речі, кілька тижнів тому команди Маріуполі вже зустрічались на полі, тоді фінальний свисток зафіксував результат 36:36. Таким чином «Вовки» змогли відігратися за мінус «нічию» і цим розумом здобути абсолютну перемогу.

Наступного дня, 11 жовтня, у Києві відбулася півфінальна гра чоловічого чемпіонату України з американського футболу, в якій доросла команда «Вовків» »Боролася з місцевими« Кепіталс »за вихід у фінал. Матч видався досить складним і напруженим і, на жаль, «Вовкам» не вдалося вигризти перемогу. Поєдинок завершився з рахунком 26: 6 на користь київської команди.

Джерело: 24ukr.net